IspisE-mail
ISPUNI MI ŽELJU
"Ispuni mi želju" je emisija koja ima za cilj pomoći svima onima koji pomoć trebaju. Nastojimo čuti od naših sugrađana sve ono što nemaju kome reći.Želimo emisijom pokazati kako žive naše prve komšije i želimo pružiti podršku, ali i nadu da bolje sutra ipak postoji.
Gledatelji se pismima ili putem e-maila mogu prijaviti za učešće u emisiji. Emisija "Ispuni mi želju" je dokazala da u našoj dragoj BiH nije sve tako crno, da ima dobrih ljudi koji nesebično pomažu i bez kojih ova emisija definitivno ne bi bila to što jeste.

Naša ekipa će i dalje raditi na ispunjavanju Vaših želja, jer mi ovu emisiju radimo srcem!

Urednica emisije Džena Zeničanin
Voditeljica emisije Šejla Cocalić
"Ispuni mi želju" gledajte četvrtkom u 21:00 sat.

kontakt: imz@hayat.ba

"Ispuni mi želju" je emisija koja ima za cilj pomoći svima onima koji pomoć trebaju. Nastojimo čuti od naših sugrađana sve ono što nemaju kome reći.Želimo emisijom pokazati kako žive naše prve komšije i želimo pružiti podršku, ali i nadu da bolje sutra ipak postoji.

Gledatelji se pismima ili putem e-maila mogu prijaviti za učešće u emisiji. Emisija "Ispuni mi želju" je dokazala da u našoj dragoj BiH nije sve tako crno, da ima dobrih ljudi koji nesebično pomažu i bez kojih ova emisija definitivno ne bi bila to što jeste.

Naša ekipa će i dalje raditi na ispunjavanju Vaših želja, jer mi ovu emisiju radimo srcem!

Urednica emisije Džena Zeničanin
Voditeljica emisije Šejla Cocalić


Komentari (0)add comment

Napišite komentar
Morate biti prijavljeni da biste mogli poslati komentar. Molimo vas da se registrirate ukoliko nemate već otvoren korisnički račun.

busy