Večeras oko 19:30 sati zaprimljena je dojava da su u stanu u Splitu (Hrvatska) na području Mertojaka teško povrijeđene dvije osobe, muškarac i žena koji su prevezeni u bolnicu na pružanje ljekarske pomoći, javila je splitska policija.
- Muškarac koji se dovodi u vezu s događajem je uhapšen i nad njim je u tijeku kriminalističko istraživanje, javlja splitska policija.

Kako saznaje Dalmatinski portal, radi se o njihovom sinu koji ih je izudarao tupim predmetom, vjerovatno čekićem. Prebačen je u stanicu i nad njim je u toku kriminalističko istraživanje. Radi se, kako nezvanično saznaju, o psihički bolesnoj osobi.

Detalji užasa u Splitu: Roditelje izudarao tupim predmetom, prebačeni su u bolnicu

Posljednji put policija je prema njemu postupala prije šest godina. I tada su ga vodili na psihijatriju.
- O događaju je obaviješten zamjenik Županijskog državnog odvjetnika u Splitu. Mjesto događaja je osigurano i u sklopu kriminalističkog istraživanja obavit će se uviđaj, poručuju iz PU splitsko dalmatinske.

Foto: Ivana Ivanovic/PIXSELL