KONTAKT

Hayat d.o.o. Sarajevo, Jošanička 55, Vogošća, 71320



Elvir Švrakić, CEO

elvir@hayat.ba

+387 33 492 900

 

Alma Švrakić, Direktorica programa

alma.svrakic@hayat.ba

+387 33 492 900

 

Aida Mahmutović, Zamjenica direktorice programa

aida.mahmutovic@hayat.ba

+387 33 492 900

 

Sanela Junuzović, Urednica Hayat PLUS, Kupovina programa (Programme Acquisition), Serijski program

sanela.poricanin@hayat.ba

+387 33 492 900

 

Igor Todorovac, Direktor kreative, PR i digitalnih medija  (Head of Creative, PR & Digital Media), Urednik Hayat MUSIC

igor.todorovac@hayat.ba

+387 33 492 900

 

Senad Omerašević, Direktor IPP

senad.omerašević@hayat.ba

+387 33 492 900

 

Fatima Guska, Direktorica marketinga

fatima.guska@hayat.ba

+387 33 492 900

 

Nermin Karačić, Direktor IT

nermin@hayat.ba

+387 33 492 900

 

Samir Ligata, Direktor tehnike

samir.ligata@hayat.ba

+387 33 492 900

 

Jadran Ibrulj, Direktor produkcija

jadran.ibrulj@hayat.ba

+387 33 492 900

 

Nazifa Karić, Direktorica računovodstva

nazifa.karic@hayat.ba

+387 33 492 900

 

Ahmed Švrakić, Direktor Hayat Production

ahmed.svrakic@hayat.ba

+387 33 492 900

 

Džena Zeničanin, Eksterni PR

dzena.zenicanin@hayat.ba

+387 33 492 900



Korisnička i satelitska podrška

hayatsat@hayat.ba

+387 33 492 942

Pretplatnički servis

pretplata@hayat.ba

+387 33 492 942

SNG & UPLINKS

hayatsat@hayat.ba

+387 33 492 942


Redakcija INFORMATIVNOG programa producenti@hayat.ba   

Redakcija ZABAVNOG programa aida.mahmutovic@hayat.ba   

Redakcija MUZIČKOG programa amela.gadzo@hayat.ba   

Redakcija SPORTSKOG programa kerim.priganica@hayat.ba   

Redakcija DIGITALNIH medija digitala@hayat.ba    

Redakcija emisije ISPUNI MI ŽELJU imz@hayat.ba    

Genijalci genijalci@hayat.ba    


Hayat PLUS sanela.poricanin@hayat.ba   

Hayat MUSIC igor.todorovac@hayat.ba   

Hayat FOLK ammar.svrakic@hayat.ba    

Hayatovci hayatovci@hayat.ba   


ZMBT zmbt@hayat.ba