Danas je oko 14.15 sati došlo do upotrebe vatrenog oružja na magistralnom putu Budva - Cetinje, u mjestu Brajići. Tada je T.S. (24), koja se nalazila na motociklu sa licem S.B., zadobila povrede i njoj se ukazuje ljekarska pomoć, saopštila je Uprava policije Crne Gore.

U odnosu na ovaj događaj policijski službenici regionalnih centara bezbjednosti “Jug” i “Centar”, odjeljenja bezbjednosti Budva i Cetinje, ali i drugih organizacionih jedinica Uprave policije koje su im stavljene na raspolaganje, preduzimaju hitne mjere i radnje u cilju utvrđivanja svih činjenica i okolnosti, rasvjetljavanja događaja i identifikacije i procesuiranja izvršilaca – kazali su iz policije.

Očevici otkrili detalje užasa: Djevojka upucana na motoru, pronađena jedna čaura

Očevici pucnjave su “Pobjedi” rekli da su vidjeli djevojku kako pada sa motora. Ranjena djevojka je prevezena u bolnicu u Cetinju.

Istraga je u toku, a na licu mjesta nalaze se pripadnici policije.

Kako se saznaje, na mjestu incidenta na putu Budva – Cetinje, pronađena je jedna čaura, prenosi Pobjeda.