ŽELJEZNIČAR NA BILINOM POLJU 'RAZBIO' ČELIKA

10 aug | 21:20

Derbi četvrtkog kola Premijer lige BiH između Čelika i Željezničara završen je večeras rezultatom 0:2. Oponenti nisu dugo čekali pa su odmah u početku susreta krenuli sa napadima.

Nizale su se šanse gostujućih ali i domaćih. Na tom je i ostalo u prvom poluvremenu, odlične akcije i pokušaji.

Drugo poluvrijeme sa mnogo bržim tempom dalo je više rezultata. Nakon samo pet minuta Željezničar je poveo na Bilinom Polju pogotkom Sulejmana Krpića nakon perfektne asistencije Sadikovića.

Euforija je vladala u redovima Manijaka, a zatim u 56. minuti dolazi do prekida utakmice zbog bakljade navijača Čelika. Arbitar je odlučio da obje ekipe povuče iz igre.

Kako je javio naš reporter, sudija je svirao prekid jer je neko sa tribina pogodio Amara Osima trenera Željezničara. Nakon deset minuta prekida utakmica je nastavljena, Čelik je krenuo u napad i pokušao vratiti rezultat.

SUSRET U ZENICI PREKINUT: SA TRIBINE POGOĐEN TRENER ŽELJEZNIČARA

Uprkos napadima Čelika Željezničar je udvostručio vodstvo nakon jedne ukradene lopte na svojoj polovini. Ermin Zec je sjajno probio po lijevoj strani i potom ubacio u sredinu za Sulejmana Krpića kome nije bilo teško postići drugi gol na današnjoj utakmici.

Pred kraj utakmice nakon otpjevane pjesme „Nek mirišu avlije“ od strane Manijaka, Robijaši su pljeskom pozdravili.

(Hayat / Foto: Hayat)

Hayat pratite putem aplikacija za iPhone/iPad & Android uređaje, a sve naše kanale gledajte UŽIVO putem servisa 'GLEDAJ Hayat' na aplikacijama i portalu.

Ukoliko smatrate da sadržaj objavljen na portalu hayat.ba krši vaše autorsko, lično ili drugo pravo ili interes, možete zahtijevati objavu odgovora ili ispravke. Slučaj će biti u najkraćem roku razmotren, a sporni sadržaji biće uklonjeni ili ispravljeni odmah po eventualnom ustanovljavanju istinitosti sadržaja žalbe. Sve pritužbe kao i prigovore možete slati na e-mail adresu digitala@hayat.ba. Materijal poslat na ovu e-mail adresu će se smatrati pravovaljanim. Svi drugi oblici prigovora neće se smatrati relevantnim i portal hayat.ba nema obavezu postupiti po istim.