Novinar Avdo Avdić za Hayat podijelio je utiske nakon velikog trijumfa Bosne i Hercegovine nad Katarom, osvrnuvši se na mogući naredni duel Zmajeva na Svjetskom prvenstvu. Istakao je da bi utakmica protiv Sjedinjenih Američkih Država privukla ogroman broj bh. navijača.

Ja se nadam da ćemo igrati protiv SAD-a, ta utakmica će biti puno poularnija, treća slabiji sum i brazil da večeras pobijedi. Bosanskohercegovačkih navijača protiv SAD-a bilo bi najviše, protiv SAD-a možemo igrati. Ne može se opisati dok se ne dođe i ne vidi ta atmofera, ono što sam doživio na stadionu u LA, neuporedivo je s bilo čim na svijetu. - poručio je Avdo Avdić.