Ministar unutrašnjih poslova Srbije Ivica Dačić otpušten je na kućno liječenje, a u pratnji supruge i sina napustio je bolnicu.

Hvala vam, samo hoću da zamolim sve da čuvaju svoje zdravlje. Živjela Srbija - rekao je Dačić po izlasku.

function r(){if(it(n),n.value===Hm){let o=null;throw new D(-950,o)}return n.value}

Povodom njegovog izlaska iz bolnice oglasio se i predsjednik Srbije Aleksandar Vučić.

Ivica upravo izlazi iz bolnice. Zahvalan ljekarima što su napravili čudo i sretan zbog njega i porodice koja slavi život i veliku pobjedu. Da se niko ne naljuti, on je socijalista, ja nisam, te se zahvaljujem i Bogu. P.S. od sljedeće sedmice moraće da mi se pridruži u obavljanju poslova, nema više ljenčarenja - napisao je Vučić na instagramu.

Dačić je hospitaliziran krajem februara zbog teške obostrane upale pluća te je do 2. marta bio priključen na respirator.