Djevojčica (7) lakše je povjređena juče oko 19 sati u Radničkom naselju u Leskovcu (Srbija), kada je naletila na automobile.

Djevojčica se nalazi na Odjeljenju dječije hirurgije u leskovačkoj bolnici.

Očevici tvrde da je djevojčica istrčala iz gužve i da žena koja je upravljala vozilom, prema njihovim riječima, to nije mogla da predvidi.

(Telegraf.rs)