Djevojčica (7) lakše je povjređena juče oko 19 sati u Radničkom naselju u Leskovcu (Srbija), kada je naletila na automobile.
Djevojčica se nalazi na Odjeljenju dječije hirurgije u leskovačkoj bolnici.
Očevici tvrde da je djevojčica istrčala iz gužve i da žena koja je upravljala vozilom, prema njihovim riječima, to nije mogla da predvidi.
(Telegraf.rs)
