Pripadnici Policijske stanice Doboj 2, jučer u 17.30 sati, obavljajući redovne poslove i zadatke uočili su nepoznatog muškarca koji je namjeravao da skoči sa mosta u blizini magistralnog puta M1-105 u Doboju.

Brzom reakcijom pripadnika policije ostvarena je komunikacija sa muškarcem i uspješno su ga odgovorili od namjere da skoči i počini samoubistvo, saopćila je Policijska uprava Doboj.

function r(){if(it(n),n.value===Hm){let o=null;throw new D(-950,o)}return n.value}

Muškarcu je Služba hitne pomoći Doma zdravlja Doboj ukazala prvu pomoć, nakon čega prevezen u bolnicu "Sveti apostol Luka" u Doboju.