Gorica Dodik, kćerka predsjednika bh. entiteta RS Milorada Dodika na društvenim mrežama objavila je sliku sa ocem nakon što je javnosti saopćeno da je on hospitaliziran.
Gorica je napisala:
- Na crveno slovo ja se Bogu molim da mi čuva one koje volim - navela je ona uz fotografiju sa ocem.
Podsjećamo da je Dodik zbog akutnih bolova pregledan je u poslijepodnevnim satima u Beogradu, nakon čega je hospitalizovan.
Prema prvoj dijagnozi, nakon potrebnih priprema slijedi operativni zahvat na jednjaku i želucu.
O Dodikovom zdravstvenom stanju javnost će biti blagovremeno obaviještena, saopćeno je iz kabineta Predsjednika RS.
na crveno slovo ja se Bogu molim da mi čuva one koje volim🙏❤️ pic.twitter.com/byvpDJyt9B
— Gorica (@goricadodik) December 8, 2024
