Nakon što je u Skupštini Srbije usvojen dnevni red, skupštinsku salu prekrio je dim usljed ispaljivanja dimnih bombi i sukoba koji se odigrao u sali.
Poslanici opozicije zapalili su dimne bombe u crvenoj boji, a u sali se vidio i crni dim i bijeli dim.
U Skupštini je došlo do guranja u prostoru ispred predsednice, a tu je i dim.#Skupština pic.twitter.com/JnN28K8FUC
— Otvoreni Parlament (@O_Parlament) March 4, 2025
Oni su razvili transparent "Srbija ustaje da režim padne" i držali zastavu Srbije. Skupštinska sala puna je dima, a sve vrijeme se čuju trubice - vuvuzele.

