Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su i doveli u službene prostorije V. B. (1972) koji je, danas oko 12.45 sati, na uglu ulica Kneza Miloša i Bulevara kralja Aleksandra rekao redarima da kod sebe ima dvije bombe i da želi da raznese zgradu Predsjedništva, naveli su iz MUP-a.

Pregledom lica nisu pronađene eksplozivne naprave. Policija u saradnji s nadležnim tužilaštvom nastavlja dalji rad na utvrđivanju svih činjenica i okolnosti ovog događaja - ističu iz MUP-a.

function r(){if(it(n),n.value===Hm){let o=null;throw new D(-950,o)}return n.value}