Nesvakidašnja scena je zabilježena u centru jednog od najvećih bosanskohercegovačkih gradova gdje je toplo vrijeme posljednjih dana postalo očigledno veoma toplo.

Naime, jedan muškarac srednje životne dobi odlučio je da započne sezonu kupanja i da se rashladi u vodi. U tome ne bi bilo ništa čudno da to nije uradio - u fontani.

Kako pokazuje snimak koji se širi na društvenim mrežama, muškarac je skinuo odjeću i "zaplivao" u jednoj od fontana u centru Tuzle, dok su pored njega prolazili građani, od kojih su neki na trenutak zastali i čudili se prizoru.

Na društvenim mrežama reakcije na ovaj video su uglavnom humorističnog karaktera, dok ima i onih koji ga osuđuju zbog neprimjerenog ponašanja na javnom mjestu.

Podsjetimo, u Tuzli su se i prije dešavale slične scene, kada su građani, uglavnom tokom ljetnih mjeseci, odlučili da se rashlade ulaskom u fontanu.