Šestogodišnja djevojčica koju je juče izbola majka, otpuštena je iz bolnice i zbrinuta kod rodbine.
Kako je rečeno u Centru za socijalni rad Niš (Srbija), oni su intervenisali nakon što se napad dogodio.
- Policija je obavila uviđaj a pošto je žrtva bila maloljetna, mi smo izašli na lice mjesta. Dijete je zbrinuto u niškoj bolnici , ustanovljene su lake povrede, pa je pušteno kući. Dijete je izmješteno kod nane, kako je i željelo. Majka je u drugom stanju, određen joj je pritvor - rečeno je u ovoj ustanovi.
Centar za socijalni rad je demantovao da je njihova intervencija bila povod incidenta, već su saopštili da su reagovali tek nakon napada na dijete.
(Nova)
Regija
Novi detalji stravičnog nasilja u susjedstvu: Povrijeđeno dijete smješteno kod nane
Dijete je zbrinuto u niškoj bolnici , ustanovljene su lake povrede, pa je pušteno kući.
