Šestogodišnja djevojčica koju je juče izbola majka, otpuštena je iz bolnice i zbrinuta kod rodbine.
Kako je rečeno u Centru za socijalni rad Niš (Srbija), oni su intervenisali nakon što se napad dogodio.
- Policija je obavila uviđaj a pošto je žrtva bila maloljetna, mi smo izašli na lice mjesta. Dijete je zbrinuto u niškoj bolnici , ustanovljene su lake povrede, pa je pušteno kući. Dijete je izmješteno kod nane, kako je i željelo. Majka je u drugom stanju, određen joj je pritvor - rečeno je u ovoj ustanovi.
Centar za socijalni rad je demantovao da je njihova intervencija bila povod incidenta, već su saopštili da su reagovali tek nakon napada na dijete.
(Nova)
