U Vogošći je večeras došlo do saobraćajne nesreće. Ovu informaciju su za Hayat.ba potvrdili iz Operativnog centra MUP-a KS.

Naime, nesreća se dogodila u večernjim satima, u vogošćanskoj ulici Omladinska.

function r(){if(it(n),n.value===Hm){let o=null;throw new D(-950,o)}return n.value}

''Upućene su kolege na lice mjesta. Uviđaj je u toku'', rekli su nam iz Operativnog centra MUP-a KS.