Tijelo iskasapljenog psa juče je nađeno u kontejneru u Košutnjaku (Srbija). Prema riječima svjedoka, njega je sjekirom iskasapio stariji muškarac.
Uplašeni ljudi pozvali su policiju i prijavili jeziv slučaj. Muškarac je ubrzo nađen i priveden.
Sjekirom je udarao psa, a ljudi i djeca su to gledala. Pas je pokušao da mu pobjegne, ali ga je ovaj stigao i nastavio. Svog krvavog psa bacio je u kontejner, sjeo u automobil i pobjegao. Pravio se kao da se ništa nije dogodilo. Policija ga je ubrzo našla. Sjekira je bila kod njega, a sjedište i on krvavi – kaže izvor.
O cijelom slučaju je obaviješteno nadležno tužilaštvo, piše Srpskainfo.
