Na području Doboj Istoka danas se dogodila saobraćajna nesreća u kojoj je smrtno stradala jedna osoba.
Iz Operativnog centra Ministarstva unutrašnjih poslova Tuzlanskog kantona za Hayat.ba su kazali da se nesreća dogodila u 16.15 sati.

Učestvovali su pješak i teretno motorno vozilo. Pješak je smrtno stradao na licu mjesta. Uviđaj je u toku – kazali su nam iz policije.
Dodaju da se saobraćaj odvija jednom trakom, naizmjenično.
