Sinoć oko 22.25 sati na magistralnom putu Prijedor – Banja Luka, u mjestu Kozarac, dogodila se teška saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovali autobus i tri putnička vozila – 'Tojota', 'Golf' i 'Opel'.

Prema prvim informacijama u ovom sudaru povrijeđeno je više osoba.

function r(){if(it(n),n.value===Hm){let o=null;throw new D(-950,o)}return n.value}

Na lice mjesta brzo su stigle tri ekipe Hitne medicinske pomoći Doma zdravlja Prijedor koje su zbrinule povrijeđene, nakon čega je pet povrijeđenih prevezeno u Opštu bolnicu Prijedor, dok je jedno lice sa teškim povredama prevezeno u UKC Banja Luka.

Uviđaj su izvršili policijski službenici Policijske uprave Prijedor, a u pomoć su pristigli i vatrogasci Teritorijalne vatrogasno-spasilačke jedinice Prijedor – pet vatrogasaca-spasilaca koji su uključeni u intervenciju zbog težine nesreće.