Ovo je potvrđeno danas iz Ministarstva unutrašnjih poslova Bosansko-podrinjskog kantona.
Prema informacijama, policiji je prijavljen slučaj porodičnog nasilja, a pri izlasku na teren nasilnik iz Goražda je napao i policijske službenike.
Lice koje je napalo policijske službenike je uhapšeno i protiv njega će biti poduzete zakonom predviđene mjere.
Nasilnik je smješten u prostorije za zadržavanje lica lišenih slobode Policijske uprave Goražde.

