Stranka pravde i pomirenja na čijem čelu je Usame Zukorlić objavila je neobičan predizborni spot za lokalne izbore u Tutinu.
Oni su lansirali spot pod nazivom 'Vanzemaljci u posjeti Tutinu' u kojem pokazuju izazove s kojima se ova općina suočava.
Vanzemaljci su se iščuđavali nedostatku infrastrukture i ekonomskoj stagnaciji.
Kažu da su "obišli mnogo galaksija, ali da ovakav haos nisu nigdje vidjeli".
Nakon toga iz SPP-a govore da oni nisu nikada bili na vlasti, ali i da nude rješenja.
Na kraju, vanzemaljci poručuju: "vidimo se za četiri godine".
https://www.tiktok.com/embed/v2/7374821925597482246?referer_url=www.klix.ba%2Fvijesti%2Fvanzemaljci-dosli-u-tutin-ovo-nije-novi-sf-film-nego-predizborni-spot-stranke-usame-zukorlica%2F240530163&refer=embed&embed_source=121374463%2C121433650%2C121404359%2C121351166%2C121331973%2C120811592%2C120810756%2C72248228%3Bnull%3Bembed_share&referer_video_id=7374821925597482246
