Diva naše estrade još jednom se na društvenim mrežama oprostila od svog brata.

Preteško je izgubiti nekog svog, ko je u svakom trenutku bio životni oslonac, kao što je bio meni moj brat Mustafa.
Dragi moj brate, u svakom trenu si bio dostupan i kao brižan brat odazivao se, kako bi priskočio u pomoć, olakšao mi, da bi me vidio sretnu i uspješnu.
Ponosio si se, radovao i uživao u svim mojim uspjesima, a suosjećao svaku moju bol.
Dragi moj brate Mustafa, razumom pokušavam potisnuti svoju bol i tugu, jer nikad nisi želio vidjeti me tužnu i bezpomoćnu, ali duša i srce pamte svu tvoju ljepotu i dobrotu i teško se suze mogu zaustaviti dok pišem ove riječi.


Daje mi snage i olakšanje, da je moj dragi brat Mustafa, svojim plemenitim djelima sebi osvijetlio put do Dženeta, kad ga je Premilostivi pozvao Sebi baš u ovom blagoslovljenom mjesecu Ramazanu.
Molim Allaha Uzvišenog, u nadi da će se smilovati plemenitoj duši moga dragog brata Mustafe, grijehe mu oprosti i Džennetom počasti...

Hvala dragim prijateljima, hvala svima, na toplim riječima utjehe koje upućuju u ovom času od srca srcu.
Neka ste vi meni svi živi zdravi - objavila je Hanka Paldum.
