Na području bh. entiteta Republika Srpska od jutros pripadnici SIPA-e provode akciju.

Kako se nezvanično saznaje, akcija se provodi u Banjoj Luci, po nalogu Tužilaštva Unsko-sanskog kantona.

function r(){if(it(n),n.value===Hm){let o=null;throw new D(-950,o)}return n.value}

Zaplijenjena velika količina narkotika, naoružanja, municije i falsifikovanog novca.

Prema prvim informacijama, uhapšeno je pet osoba.

Uprkos raznim izjavama određenih zvaničnika, SIPA radi u punom kapacitetu, kako u Banja Luci tako i u Mostaru gdje je takđer akcija u toku.