Predsjednik SDA Bakir Izetbegović napustio je zgradu Državne agencije za istrage i zaštitu (SIPA) u Istočnom Sarajevu gdje je u 11 sati danas pozvan na saslušanje.
Podsjećamo da je SIPA dobila naredbu Tužilaštva Bosne i Hercegovine da sasluša Izetbegovića zbog navodnog raspirivanja nacionalne, rasne ili vjerske mržnje.
Zbog istog su jučer saslušani i direktor Memorijalnog centra Srebrenica Emir Suljagić i potpredsjednik Američko-evropske inicijative Reuf Bajrović.
BiH
Izetbegović napustio zgradu SIPA-e
Jučer su saslušani i direktor Memorijalnog centra Srebrenica Emir Suljagić i potpredsjednik Američko-evropske inicijative Reuf Bajrović
